LICON ECO to trójwarstwowa membrana dachowa o wysokiej paroprzepuszczalności. Przeznaczona jest do stosowania w budownictwie jako wstępne krycie do dachów spadzistych ocieplonych.

TRÓJWARSTWOWA: 2 warstwy włóknin polipropylenowych i 1 warstwa funkcyjnego filmu polipropylenowego który zapewnia wysoką przepuszczalność pary wodnej SD-0,02 gwarantując doskonałą wodoszczelność produktu W-1. LICON ECO dzięki zastosowaniu nowoczesnych stabilizatorów jest produktem bardzo trwałym i odpornym na promieniowanie UV, dzięki czemu montaż pokrycia dachowego może być wykonany z opóźnieniem czasowym nawet do 16 tygodni.

ZASTOSOWANIE: Membrany LICON ECO najczęściej stosuje się jako wstępne krycie do dachów spadzistych, ocieplonych, wentylowanych. Podczas montażu nie jest wymagane wykonywanie szczeliny wentylacyjnej między membraną a izolacją termiczną (wełna mineralna, szklana itp.), co oznacza, że membrana może stykać się bezpośrednio z wbudowaną izolacją termiczną. Dodatkowo membrana LICON ECO może być swobodnie stosowana jako warstwa wiatroizolacyjna w budownictwie szkieletowym oraz pod siding.