LICON PERFECT to trójwarstwowa membrana dachowa o wysokiej paroprzepuszczalności wykonana w zaawansowanej technologii wpływającej na ponadprzeciętną odporność na rozrywanie. Wysoka gramatura membrany gwarantuje duży komfort pracy oraz trwałość i wytrzymałość podczas prac montażowych. Przeznaczona jest do stosowania w budownictwie jako wstępne krycie do dachów spadzistych ocieplonych i dachów z pełnym deskowaniem.

TRÓJWARSTWOWA: 2 warstwy włóknin polipropylenowych i 1 warstwa funkcyjnego filmu polipropylenowego, który zapewnia wysoką przepuszczalność pary wodnej SD-0,03 gwarantując doskonałą wodoszczelność produktu W-1. W spodniej warstwie membrany zastosowano włókninę polipropylenową wykonaną metodą nietkaną lecz igłowaną/kalandrowaną co pozwala w sytuacjach nadmiernego zawilgocenia na zmagazynowanie nadwyżek wilgoci, a następnie stopniowego odprowadzenia jej na zewnątrz.

LICON PERFECT dzięki zastosowaniu nowoczesnych stabilizatorów jest produktem bardzo trwałym i odpornym na promieniowanie UV, dzięki czemu montaż pokrycia dachowego może być wykonany z opóźnieniem czasowym nawet do 16 tygodni.