Poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na terenie Kępna.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:
– nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami,
– utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi klientami
– przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów
– kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
– doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
– realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:
– znajomość branży meblarskiej
– doświadczenie w sprzedaży
– wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne
– umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kepno@licon.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.