STRAWMAT®

StrawMat® to biodegradowalna mata składająca się z warstwy posiekanej słomy pomiędzy dwiema polipropylenowymi fotodegradowalnymi mikrosiatkami.

StrawMat® może być dostępny w dwóch różnych wersjach: standardowej i wstępnie obsianej mieszanką nasion 65 g/m2.

Jest to szybkie rozwiązanie, które może obniżyć koszty murawy na zboczach i przy pracach przy murach oporowych.

NEWMAT®

NewMat® to syntetyczna trójwymiarowa geomata wykonana z polipropylenowej trójwymiarowej struktury włókien. Jest to idealny geosyntetyk do kontroli erozji, ponieważ utrzymuje kontakt z terenem i jest w stanie utrzymać górną warstwę gleby.

NewMat® służy do kontroli erozji na zboczach drogowych i kolejowych, przykrywania składowisk odpadów, kanałów i wszelkich innych prac nieprzekraczających nachylenia 45°.

NewMat® R to wersja wzmocniona geokratą poliestrową, stosowana na stromych zboczach.

NewMat® jest produkowany zgodnie z normami ISO i posiada znak CE.

JUTENET®

JuteNet® to biodegradowalna siatka wykonana z włókien juty i dostępna w zakresie gramatur od 125 do 500 g/m2.

JuteNet® może być używany do kontroli erozji gleby spowodowanej wodą deszczową, spływem i wiatrem.

JuteNet® produkt sprzyja szybkiemu kiełkowaniu trawy i nadaje się do licowania ścian oporowych.

SINTEXMAT®

SintexMat® to syntetyczna trójwymiarowa geomata wykonana z wytłaczanych geosiatek, która zapobiega erozji gleby pod wpływem wody i wiatru. Jest to idealny geosyntetyk do kontroli erozji, ponieważ utrzymuje kontakt z terenem i jest w stanie utrzymać górną warstwę gleby.

SintexMat® służy do kontroli erozji skarp drogowych i kolejowych, przykrywania (składowisk odpadów), kanału i wszelkich innych prac o nachyleniu nieprzekraczającym 45°.

SintexMat® R to wzmocniona wersja o wytrzymałości na rozciąganie od 20 do 150 kN/m. Jest produkowana zgodnie z normami ISO 9001 oraz posiada znak CE.