WG – STANDARD

Czarna geowłóknina o wysokiej wytrzymałości, trwała i odporna uszkodzenia montażowe. Produkowana w 100% z polipropylenu, posiada stabilizację UV. Materiał znalazł szerokie  zastosowanie w robotach drogowych i kolejowych.

WŁAŚCIWOŚCI

Wytrzymałość na rozciąganie: od 14 kN/m do 105 kN/m
Odporność na przebicie statyczne (metoda CBR): od 2 kN do 12 kN.
Gramatura: od 85 do 480 gr/m2.
Szerokość: 3,81 m do 5,30 m

Dostępne w standardowej długości 100m oraz w dużych rolkach.

FUNKCJE
– separacyjna: zapobiega mieszaniu się różnych frakcji gleby
– filtracyjna: umożliwiający przepływ płynów, jednocześnie zapobiegając przenikaniu cząstek gleby
– wzmocnienie: zwiększa nośność gruntów

GEODREN® W-PP

Geodren® W-PP to tkana geowłóknina o wysokiej wytrzymałości, wykonana z czarnych taśm polipropylenowych zabezpieczonych przed szkodliwym działania promieniowania UV. Ze względu na doskonałe właściwości mechaniczne i hydrauliczne produkt może być stosowany do zbrojenia, separacji i filtracji podłoża.

Geodren® W-PP jest niezwykle skuteczny w stabilizacji i wzmacnianiu gruntu w zastosowaniach drogowych, kolejowych i lotniskowych. Materiał dostępny jest w rolkach o szerokości 5,20 i 5,30 m, wytrzymałości na rozciąganie od 14 do 105 kN/m.

Geodren® W-PP jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001 i posiada obowiązkowy znak CE.

GEODREN® W-PES

Geodren® W-PES to tkana geowłóknina o wysokiej wytrzymałości, wykonana z białych przędz poliestrowych, która może być stosowana do funkcji wzmocnienia, separacji i filtracji.

Dzięki specjalnej strukturze i zaawansowanemu technologicznie procesowi tkania, Geodren® W-PES jest niezwykle skuteczny w stabilizacji i wzmacnianiu gruntu w przypadku dróg, linii kolejowych, lotnisk, nasypów rzecznych i murów oporowych.

Geodren® W-PES jest dostępny w rolkach o szerokości 5,30 m. Wytrzymałości na rozciąganie wynosi  od 90 do 400 kN/m oraz dla projektów specjalnych do 1000 kN/m. Produkt zapewnia wysokie osiągi w połączeniu z niskimi odkształceniami.

Geodren® W-PES jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001 i posiada obowiązkowy znak CE.