18 lutego roku na zawodach w Radlinie zawodnicy klubu pływackiego Torpeda Oleśnica zdobyli 15 medali: 6 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe.

Oleśnicką Torpedę reprezentowali: Marcelina Wajerowska, Julia Izydorczyk, Sergiej Pigulevsky, Kajetan Zawadzki, Arek Żyszkiewicz, Krzysztof Zawada, Wojciech Okoń i Mateusz Okoń.
Znakomite starty w Radlinie zaliczył Mistrz Polski i multimedalista Mistrzostw Polski Wojciech Okoń, rywalizując w kategorii open ze starszymi zawodnikami. Wojtek zdobył dwa złote medale na dystansach 100 grzbietowym I 50 motylkowym oraz dwa srebrne na 50 grzbietowym i 100 dowolnym. Został również najlepszym zawodnikiem zawodów kategorii open.

Jego brat Mateusz, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski również w kategorii open w Radlinie wygrał 50 klasycznym, 100 klasycznym zdobył srebrny medal.

Arek Żyszkiewicz w Radlinie zdobył swój pierwszy złoty medal w zawodach pływackich wygrywając 50 stylem dowolnym. Zawodnik Torpedy wywalczył jeszcze srebrny medal na 50 m stylem klasycznym oraz dwa brązowe medale na dystansach 100 dowolnym I 50 motylkowym.

Sergiej Pigulevsky to kolejny zawodnik Torpedy , który wywalczył w Radlinie medale. Sergiej zdobył dwa złote medale na 50mi 100 dowolnym oraz srebrny na 50 grzbietowym.