GLASSCOMP G

GLASSCOMP G to geokompozyt wykonany z geowłókniny wzmocnionej geokratą z włókna szklanego.

GLASSCOMP G to produkt o właściwościach rozprzęgających i barierowych, gdy jest prawidłowo zainstalowany między warstwami bitumicznymi. Został opracowany w celu spełnienia normy EN 15381 z funkcjami R + STR + B.

GLASSCOMP G to idealny produkt do prac remontowych, gdy głównym celem jest zwiększenie żywotności konstrukcji i nośności (główne zastosowania na drogach lub lotniskach). GLASSCOMP G to produkt wykonany zgodnie z normami ISO 9001 i posiada znak CE.

ASPHAGLASS® COMP

ASPHAGLASS® COMP to geosiatka z włókna szklanego połączona z geowłókniną i pokryta polimerem bitumicznym. Stosowana do zbrojenia asfaltu.

ASPHAGLASS® COMP to idealny produkt do renowacji dróg i pasów startowych w przypadku, gdy potrzebna jest dodatkowa nośność i dłuższa żywotność. Oprócz zalet wymienionych dla wersji standardowej, wersja COMP posiada funkcje barierowe i rozprężające.

ASPHAGLASS® COMP jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001 i spełnia również wymogi bezpieczeństwa wynikające z przepisów dotyczących oznakowania CE.

ASPHAGLASS®

ASPHAGLASS® to geosiatka z włókna szklanego pokryta polimerem bitumicznym, stosowana do zbrojenia asfaltu podczas układania nawierzchni.

ASPHAGLASS® to idealny produkt do renowacji dróg i pasów startowych w przypadku, gdy potrzebna jest dodatkowa nośność i dłuższa żywotność.

ASPHAGLASS® może być dostarczony w dwóch różnych wersjach: standardowej i samoprzylepnej (ASPHAGLASS® SA).

ASPHAGLASS® jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001 i spełnia również wymogi bezpieczeństwa wynikające z przepisów dotyczących oznaczenia CE.