GEOSIATKA TG

Geosiatka polipropylenowa dwukierunkowa o sztywnych węzłach.
Stosowana w celu wzmocnienia podłoża oraz zmniejszenia ilości materiału wypełniającego.

Rozmiary otworów od 25 mm do 66 mm.
Wytrzymałość na rozciąganie od 15 kN/m do 40 kN/m.

EDILGRID®

Edilgrid® to tkana geosiatka o wysokim module sprężystości pokryta ochronną wykładziną polimerową. Ze względu na wysoką wytrzymałość i niskie właściwości wydłużania jest wykorzystywana do wzmacniania gruntu.

Jest to idealny produkt do konstrukcji murów oporowych oraz do wzmacniania infrastruktury drogowej, lotniskowej i kolejowej.

Edilgrid® może być dostarczany z różnymi rozmiarami oczek w zależności od potrzeb projektu.  Zakres wytrzymałości na rozciąganie wynosi od 20 do 400 kN/m. Do zastosowań specjalnych może być wytwarzany do 800 kN/m.

Edilgrid® jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001 i spełnia również wymogi bezpieczeństwa wynikające z przepisów dotyczących oznakowania CE.

EDILGRID® COMP

Edilgrid® Comp jest geokompozytem wykonanym z geowłókniny wzmocnionej przędzami poliestrowymi o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie.

Dzięki wysokiej wytrzymałości na rozciąganie związanej z niskim wydłużeniem idealnie nadaje się do wzmocnienia gruntu.

Edilgrid® Comp został opracowany z myślą o konstrukcjach ścian oporowych i obszarach o dużym obciążeniu.

Wytrzymałość na rozciąganie Edilgrid® Comp wynosi od 35 do 500 kN/m, jest produkowana zgodnie z normami ISO 9001 i spełnia również wymogi bezpieczeństwa wynikające z przepisów dotyczących oznakowania CE